Informujemy, że od dnia 25 maja 2018 r weszły w życie nowe przepisy RODO, dotyczące informowania użytkowników o przetwarzaniu danych osobowych przez strony internetowe.

Informujemy także, że ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie, które zapisywane są w Państwa przeglądarce internetowej. Więcej informacji zawiera się w zakładce Polityka prywatności

Akceptuję

O Mnie

Firma moja powstała w 1996r. Początkowo sam zacząłem projektować i wykonywać wyroby stolarskie oraz prace związane z wykańczaniem pomieszczeń i wnętrz.

Po kilku latach dobrej pracy i usługach, które wykonywałem poprzez polecenie musiałem dokupić maszyn, urządzeń, rozbudować swój zakład, suszarnię i zatrudnić kilka osób. Specjalizujemy się realizacją kompleksową wykończenia mieszkań i wnętrz, to znaczy ułożeniem podłóg i parkietów, schodów samonośnych i na beton w wersji które ustalimy z Klientem.

Dobieramy drzwi i wykonujemy je z charakteryzację do wnętrza i pomieszczeń. Wykonujemy również meble pokojowe, kuchenne, szafy wnękowe i z drzwiami przesuwnymi, komody klasyczne i nowoczesne, tak aby Klient był zadowolony. Mówiąc najprościej u nas wykończysz mieszkanie pod klucz od podłóg, schodów, drzwi oraz mebli, które dopasujemy do każdego wnętrza i wymogów klienta. Posiadamy wysokiej jakości gatunki drewna takie jak: dąb, buk, drewno egzotyczne.

Otrzymaliśmy dofinansowanie z Unii Europejskiej